Nájdite letenky s najlepšou cenou

Bahamy Abaco Islands

Ubytovanie Bahamy Abaco Islands


Abaco Islands sa nachádzajú na Bahamách a sú jedným z najpopulárnejších turistických miest v Karibiku. Majú maľovité pláže, priezračné vody a dokonalé podmienky pre potápanie, rybolov a iné vodné športy.

Ak hľadáte ubytovanie v Abaco Islands, máte na výber z mnohých možností - od malých privátnych bungalovov až po luxusné hotely. Tu sú niektoré z najlepších ubytovacích zariadení, ktoré si môžete vybrať:

1. Abaco Beach Resort & Boat Harbour Marina - Tento hotelový komplex sa nachádza na prvom mieste, pokiaľ ide o luxus a komfort. Má súkromné pláže, vybavené kasíno, vírivky a päť-hviezdičkové reštaurácie.

2. The Abaco Club on Winding Bay - Tento exkluzívny rezort si získal popularitu medzi golfistami. Nachádza sa na výnimočnej pláži a poskytuje prístup k jednému z najlepších golfových ihrísk na Bahamách.

3. Bahama Beach Club Resort - Tento hotel je ideálny pre rodiny alebo skupiny, ktoré hľadajú väčšie a cenovo dostupnejšie ubytovanie. Ponúka apartmány s jednou alebo dvoma spálňami a vybavenou kuchyňou.

4. Hope Town Harbour Lodge - Táto historická budova sa nachádza na malom ostrove a ponúka úchvatné výhľady na more a okolité pláže. Je to ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú romantickú atmosféru a ticho.

5. The Abaco Inn - Tento malý hotel sa nachádza na Sandy Point Beach a ponúka hosťom intímnu a uvoľnenú atmosféru. Má jednoduché izby, ale ponúka prvotriednu kuchyňu a výborné nápoje v bare pri bazéne.

Navyše, mnoho turistov si radšej prenajíma súkromné vily alebo apartmány od miestnych obyvateľov, ktorí ponúkajú ubytovanie cez Airbnb alebo iné platformy. Táto možnosť môže byť lacnejšia a súkromnejšia.

Abaco Islands ponúkajú mnoho možností pre rôzne typy cestovateľov. Bez ohľadu na to, aký typ ubytovania si vyberiete, určite si užijete krásy Karibiku a jedinečné zážitky, ktoré Abaco Islands ponúkajú.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Abaco Islands


1. Ako sa dostanem na Abaco Islands?
- Najjednoduchší spôsob je cestovať letecky z medzinárodného letiska v meste Nassau.

2. Potrebujem vízum na návštevu Abaco Islands, keď som občan Slovenska?
- Občania Slovenska nepotrebuje vízum na návštevu Bahám a Abaco Islands. Stačí mať platný pas s platnosťou minimálne 6 mesiacov.

3. Kedy je najlepší čas na návštevu Abaco Islands?
- Najlepšie obdobie na návštevu Abaco Islands je od decembra do apríla, keď je tam sucho a príjemne teplo.

4. Aké sú najpopulárnejšie aktivity na Abaco Islands?
- Medzi najpopulárnejšie aktivity patrí potápanie, snorklovanie, rybolov a prechádzky po bielych piesočnatých plážach.

5. Kde sa nachádzajú najkrajšie pláže na Abaco Islands?
- Najkrajšie pláže sa nachádzajú na ostrove Tahiti Beach, Treasure Cay a Marsh Harbour.

6. Aké sú najlepšie ubytovacie možnosti na Abaco Islands?
- Na Abaco Islands sa nachádza množstvo luxusných rezortov, hotelov a apartmánových komplexov, ktoré ponúkajú komfortné ubytovanie.

7. Je bezpečné cestovať na Abaco Islands?
- Abaco Islands sú vo všeobecnosti považované za bezpečné miesto na cestovanie. Aj tak je však dôležité dodržiavať základné bezpečnostné opatrenia a sledovať aktuálne cestovné upozornenia.

8. Aké sú miestne jedlá, ktoré by som mal vyskúšať na Abaco Islands?
- Na Abaco Islands by ste mali určite ochutnať miestne speciality ako conch salad (šalát z morských šnekov), grilovaný čierny dúňkár (lokalitne chovaný morčák) a rôzne druhy morských plodov.

9. Aké sú najlepšie miesta na šnorchlovanie a potápanie na Abaco Islands?
- Medzi najlepšie miesta na šnorchlovanie a potápanie patria pláže Sandy Cay, Mermaid Reef a Fowl Cay National Park.

10. Ako dlho by som mal plánovať pobyt na Abaco Islands?
- Odporúča sa plánovať aspoň týždňový pobyt na Abaco Islands, aby ste si stihli vychutnať krásy ostrova a okolitých ostrovčekov.


Počasie Bahamy Abaco Islands


Bahamy sú známe svojou vynikajúcou dovolenkou, úchvatnými plážami a karibskou atmosférou. Jedným z najpopulárnejších miest na týchto ostrovoch sú Abaco Islands. Nachádzajú sa na severe Bahám a sú skutočným rajom pre milovníkov tropického počasia.

Abaco Islands sa skladajú z viac ako 120 obývaných a neobývaných ostrovov. Svojou krásou a prírodnými zákutiami pritahujú každý rok tisícky turistov z celého sveta. Toto miesto je domovom pre bohatú faunu a flóru, ktoré vytvárajú jedinečné ekosystémy.

Počasie na Abaco Islands je typické pre Karibiku. Ostrovy majú tropické monzúnové podnebie s vysokými teplotami počas celého roka. Letá sú horúce a vlhké, s maximálnymi dennými teplotami okolo 30°C a nočnými teplotami okolo 25°C. Tropické búrky sú bežné, najmä v mesiacoch júl a august.

Zima na Abaco Islands je tiež príjemná s teplotami okolo 24-26°C. Je to ideálna doba na návštevu, pretože je menej tepla a vlhkosti, ale stále dostatok slnečného svetla na užívanie pláží a vodných športov. Zimné mesiace sú tiež oveľa suchšie a menej náchylné na zrážky ako letá.

Pravdepodobne najlepším obdobím na návštevu Abaco Islands je jar. Teploty sú tu príjemné - okolo 27-29°C a slnko svieti celý deň. Voda v Karibiku dosahuje teploty okolo 25-27°C, čo je skvelé pre potápanie a plávanie.

Abaco Islands majú tiež množstvo aktivít a zážitkov, ktoré si môžete užiť. Môžete stráviť dni opaľovaním sa na prekrásnych plážach s bielym pieskom, šnorchlovať v krištáľovo čistých vodách, alebo objavovať korálové útesy pri potápaní. V okolí ostrovov je tiež vynikajúce lovné miesto pre rybolov, takže ak ste rybársky nadšenec, Abaco Islands sú pre vás ideálnou destináciou.

Okrem toho si môžete užiť aj miestnu kultúru a tradície. Abaco pláže sú často domovom tradičných hudobných festivalov, ako je Abaco Beach Music Festival, na ktorom môžete zažiť miestne melódie a tance. Tu si môžete zakúpiť aj tradičné remeslá a suveníry od miestnych umelcov.

Abaco Islands sú skutočným rajom pre každého, kto túži po tropickom počasí a nezabudnuteľnom dobrodružstve. S ich krásnymi plážami, teplým počasím a pestrou aktivitou, nikdy sa vám tam nezídete. Ak snívate o tropickej dovolenke, neváhajte a navštívte Abaco Islands na Bahamách. Určite na vás nezanechajú nevšimnutý dojem.


Dovolenka Bahamy Abaco Islands


Bahamy sú známe svojimi biele piesočnatými plážami, tyrkysovým morom a dokonalou tropickou klímou. A ak hľadáte dokonalé miesto na oddych a relax, Abaco Islands, ktoré sú súčasťou Bahamských ostrovov, sú krásnou možnosťou.

Abaco Islands sa nachádzajú na severe Bahám a pozostávajú z niekoľkých ostrovov, vrátane veľkého ostrova Great Abaco a menších ostrovov ako Marsh Harbour, Hope Town a Green Turtle Cay. Turistom sa ponúkajú nespočetné možnosti na vodné aktivity, vrátane lovu rýb, potápania, jachtingu, plachtenia a jednoducho plávanie v krištáľovo čistých vodách.

Nádherné pláže Abaco Islands ponúkajú perfektné miesto na odpočinok a relaxáciu. Medzi najkrajšie pláže na týchto ostrovoch patria Tahiti Beach, Treasure Cay Beach a Lubbers Quarters. Krásne palmové stromy, biele piesočnaté pláže a krištáľové, tyrkysové more robia z týchto pláž dokonalé miesto na stretnutie s priateľmi a rodinou.

Najpopulárnejšími miestami na Abaco Islands sú Marsh Harbour a Hope Town. V Marsh Harbour si môžete vychutnať miestne obchody s darčekmi, reštaurácie a nočný život. Zároveň môžete skúsiť niekoľko dobrodružných vodných aktivít, ako sú lovy rýb a plachtenie. K tomu môžete tiež prenajať lodku a preskúmať ostrovy na vlastnú päsť.

V Hope Town môžete prechádzať krásnymi farebnými domami a majákom Elbow Cay. Prechádzka po zaujímavých uličkách a návšteva miestnych prevádzok Vám umožňuje spoznať kultúru Baham. Okrem toho, je tu aj krásna pláž Half Moon Bay.

Abaco Islands sú rajom pre milovníkov vodných aktivít a trávenia času na pláži. S nádhernými plážami, útulnými obchodmi a reštauráciami, ostrovy Abaco Islands sú dokonalým miestom pre dovolenku, ktorú nikdy nezabudnete. Pokiaľ Vám to príde vhod, doprajte si prázdniny v tomto nádhernom mieste a užite si nezabudnuteľnú dovolenku na Bahamách.


Letenka Bahamy Abaco Islands


Bahamy Abaco Islands: Kľúč k tajomnej rajskému ostrovu

Bahamy sú synonymom pre luxusné dovolenky a exotické pláže. Tento karibský raj sa skladá z viac ako 700 ostrovov, medzi ktorými si možno vyberáte. Jedným z najtajomnejších ostrovov v tejto oblasti sú Abaco Islands, ktoré ponúkajú nekonečné množstvo prírodných pokladov a únic na nádherné pláže.

Abaco Islands sú súostrovím, ktoré tvoria okolo 120 malých a väčších ostrovov, rozprestierajúcich sa na ploche približne 770 štvorcových kilometrov. Nachádzajú sa približne 290 kilometrov na východ od Miami a sú jedným z najaccessiblejších miest Bahamas.

Cesta na Abaco je veľmi jednoduchá, keď si zakúpite letenku. Mnoho medzinárodných leteckých spoločností ponúka pravidelné lety do Marsh Harbour, hlavného mesta Abaco Islands. Cesta z Miami trvá len približne hodinu, takže vás nič nebráni objaviť tento skrytý klenot.

Po prílete na Abaco budete nadšení prirodzenou krásou tohto miesta. Turisty privádzajú predovšetkým nádherné pláže s bielym pieskom a tyrkysovou vodou Karibského mora. Ktorúkoľvek pláž si vyberiete na Abaco, budete mať zaručený nezabudnuteľný zážitok.

Abaco Islands sú tiež známe svojimi korálovými útesmi, ktoré poskytujú vynikajúce podmienky na potápanie alebo šnorchlovanie. Množstvo exotických rýb a morských živočíchov, ktoré tu nájdete, vás uchváti. Niektoré miesta sú vyhľadávané svetovými potápačmi, pretože ponúkajú úžasný a farebný pohľad na bohatstvo podmorského sveta.

Keďže Abaco Islands sú neobyčajne bohaté na prírodu, je to ideálne miesto aj pre milovníkov outdoorových aktivít. Môžete sa vydať na turistiku, prejsť sa po niektorých prekrásnych traťach, navštíviť jeden z národných parkov alebo sa vydať za poznaním histórie tohto miesta. Nájdete tu aj viacero prírodných rezervácií a chránených oblastí, kde môžete obdivovať vzácne druhy rastlín a živočíchov.

Turistická atrakcia na Abaco sú svetoznáme lesy pinií. Táto špecifická vegetácia spolu s jasným modrým morom vytvárajú scenériu, ktorá sa zdá byť z iného sveta. Nechýbajú ani koloritné rybárske osady, kde si môžete ochutnať miestne jedlá a zmerať svoje rybárske schopnosti.

Abaco Islands sú miestom pre oddych a relaxáciu, kde môžete uniknúť každodennému zhonu a ponoriť sa do pokojného karibského života. Vynikajúce pláže, podmanivé panorámy, bohaté podmorské životnosti alebo aktivítý v prírode, to všetko je v dosahu. Abaco Islands núkajú všetko, čo si môžete priať vo výnimočnej dovolenke.

Ak sa chystáte na luxusnú dovolenku na Bahamách, Abaco Islands sú miestom, na ktoré by ste nemali zabudnúť. Príďte spoznať tento skrytý klenot Karibiku a prinesiete si zo sem nezabudnuteľné spomienky a nové zážitky. Letenka do Abaco Islands je kľúčom k vašej ceste do tajomnej rajského ostrova.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najväčší online sortiment leteniek

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Akciové lety za priaznivé ceny

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Preskúmať letenky