Nájdite letenky s najlepšou cenou

Bahamy Alice Town (Bimini Islands)

Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Q: Kde sú Bahamy Alice Town (Bimini Islands)?
A: Bahamy Alice Town sa nachádza na ostrovoch Bimini, ktoré sú súčasťou Baham.

Q: Ako sa dostanem do Baham Alice Town?
A: Niekoľko leteckých spoločností letí do letiska v blízkom meste Miami a odtiaľ existuje trajektová služba do Alice Town.

Q: Koľko stojí pobyt v Baham Alice Town?
A: Cena ubytovania sa líši v závislosti od typu ubytovania a sezóny. Základné hotely začínajú od 100 USD za noc.

Q: Aké sú najlepšie pláže v Alice Town?
A: Bimini Beach, Radio Beach a Blister Beach sú niektoré z najlepších pláží v Alice Town.

Q: Aké sú najlepšie miesta na potápanie v Alice Town?
A: Sú tu niektoré z najlepších miest na potápanie na svete, vrátane Great Barrier Reef a The Lost City.

Q: Aké sú najlepšie miesta na stravovanie?
A: Naomi's Delight a Edith's Pizza sú niektoré z najlepších miest na stravovanie v Alice Town.

Q: Čo robiť v Alice Town?
A: Medzi populárne aktivity patrí potápanie, šnorchlovanie, rybolov, prechádzky, nákupy a samozrejme relaxácia na pláži.

Q: Aké je počasie v Alice Town?
A: Alice Town má subtropické podnebie s vysokou vlhkosťou a stabilnou teplotou okolo 30 °C počas celého roka.

Q: Aké sú miestne atrakcie?
A: Medzi miestne atrakcie patrí Bimini Road, Fountain of Youth, a Hemingwayův dom.


Počasie Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy sú známe svojou nádhernou prírodou a slnečnými plážami. Ak plánujete navštíviť Bahamy, jedným z miest, ktoré by ste mali určite navštíviť, sú Bimini Islands, konkrétne mesto Alice Town.

Alice Town sa nachádza na juhu ostrova Bimini, ktorý je súčasťou Bahamských ostrovov. Mesto má populáciu zhruba 800 obyvateľov a je jedným z najstarších mestských oblastí v Bahamách. Prevažujúcim jazykom je angličtina a menovkou je Bahamský dolár.

Počasie v Alice Town je tropické a teplé počas celého roka, s miernymi odlíšeniami medzi letom a zimou. V letných mesiacoch (jún až september) teploty dosahujú priemer od 27 °C do 32 °C. Zimné mesiace (december až marec) sú v priemere miernym, pri teplotách od 20 °C do 27 °C.

Hurikánová sezóna je od júna do novembra, ale Bimini Islands väčšinou unikajú priamemu zásahu hurikánov. V rámci celoročnej vlhkosti a tropických dažďov, sú v auguste až októbri obdobia s najvyššou pravdepodobnosťou daždivých dní, avšak väčšina dní zostáva slnečná a jasná.

Vo vode okolo Bimini Islands teplota väčšinou kolíše medzi 24 °C až 28 °C. K najlepšiemu obdobiu pre plážové aktivity, ako napríklad plávanie a šnorchlovanie, patria mesiace od marca do júla.

Vo všeobecnosti, počasie v Alice Town je veľmi príjemné a vhodné pre aktivity na slnku a vo vode. Nech už sa rozhodnete navštíviť Bimini Islands kedykoľvek počas roka, určite si užijete krásne bahamské počasie a nezabudnuteľné zážitky.


Dovolenka Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Napriek tomu, že Bahamy sú považované za jednu z najluxusnejších dovolenkových destinácií na svete, nie všetky ostrovy na Bahamách sú drahé a preplnené turistami. Jeden z takých ostrovov je Alice Town, ktorý sa nachádza na Bimini Islands.

Bimini Islands sú súborom dvoch ostrovov, ktoré sa nachádzajú len pár kilometrov východne od Floridy. Súčasťou tohto súboru ostrovov je aj Alice Town, ktorého korene siahajú až do 19. storočia. Toto historické mestečko, ktorého ulice sú pokryté farebnými domčekmi a jeho prístavy sú plné rýbárov, je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú zažiť autentickú bahamskú atmosféru.

Jedným z najväčších lákadiel Alice Town sú jej pláže. Biely piesok a jasná tyrkysová voda sú ako stvorené pre plávanie, šnorchlovanie a potápanie. Ak máte radi dobrodružstvo, môžete si prenajať aj malú loďku a vyplávať na výlet do okolitých zátok a útesov.

Okrem pláží a vodných športov, si môžete užiť aj ďalšie aktivity v mestečku. Odporúčame si prezrieť miestnu históriu a navštíviť Bimini Museum, kde sa môžete dozvedieť viac o osídlení a živote na ostrovoch. Ďalšou atrakciou sú aj ruiny Sapona, ktoré sú pozostatkom po potopenom lodnom náklad na konci 19. storočia.

Po celodennom programe si môžete oddýchnuť v jednom z miestnych barov alebo sa vydať do miestnej reštaurácie na tradičné bahamské jedlo. Ostrovy sú tiež známe svojimi morskými plodmi a čerstvými rybami.

Tento skrytý klenot Bahám je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú zažiť autentickú a kultúrne pestrú dovolenku bez davov turistov a turistických nastavení. Alice Town vám umožní objaviť krásy Bahám, ktoré sú mimo bežných turistických trás.


Ubytovanie Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy sú známe svojimi nádhernými plážami, turistickými atrakciami a vzrušujúcimi vodnými športami. Jedným z najväčších lákadiel na Bahamách sú Bimini Islands, ktoré sa skladajú z dvoch hlavných ostrovov - North Bimini a South Bimini.

Ak hľadáte ubytovanie na Bahamách, Alice Town na ostrove North Bimini môže byť skvelou voľbou. Tento malebný ostrovový prístav a rybárske mestečko ponúka množstvo možností na ubytovanie.

Najväčším a najluxusnejším hotelom v Alice Town je Hilton at Resorts World Bimini. Tento hotel sa nachádza na pláži a ponúka nádherný výhľad na more. Má vonkajší bazén, kasíno, reštaurácie a množstvo ďalších vybavení. Ak hľadáte skutočný luxusný zážitok na Bahamách, Hilton at Resorts World Bimini je tou správnou voľbou.

Pre tých, ktorí preferujú ubytovanie v súkromí, je súkromný dom alebo vila v Alice Town skvelou voľbou. Mnohé z týchto domov a vil ponúkajú nádherný výhľad na more a sú vybavené všetkými modernými zariadeniami, ktoré si viete predstaviť. Ak hľadáte ubytovanie, kde si môžete užívať súkromie a mimočasové aktivity so svojou rodinou alebo skupinou priateľov, súkromné domy a vily v Alice Town sú tou najlepšou možnosťou.

Ak hľadáte tiež cenovo dostupné varianty ubytovania na Bahamách, potom sa môžete rozhodnúť pre penzión alebo hotel v Alice Town. Väčšina z týchto ubytovacích zariadení ponúka základné služby a vybavenia, ktoré potrebujete na pohodlný pobyt na Bahamách.

Svoju dovolenku na Bahamách si môžete vychutnať v modernejších luxusných hoteloch, v súkromnom dome alebo vile alebo v niektorom z mnohých penziónov, ktoré sú k dispozícii v Alice Town. S toľkými možnosťami na výber je ľahké nájsť ten správny typ ubytovania, ktorý zodpovedá vašim potrebám a rozpočtu. Alice Town na Bimini Islands je tiež skvelou polohou pre objavovanie okolitého bahamského ostrovného sveta plného nádherných pláží, jaskýň a útesov. Ubytovanie v Alice Town môže byť skvelým východiskom pre vašu dovolenku na Bahamách.


Letenka Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy sú jednou z najkrajších destinácií na svete, ponúkajúce dokonalý mix bieleho piesku, tyrkysovej vody a nádherných pláží. Medzi viacerými ostrovmi Bahám je jedno špeciálne miesto - Alice Town na ostrovoch Bimini. Ak sa rozhodnete navštíviť túto malebnú destináciu, mali by ste sa zaujímať aj o letenky, ktoré vám umožnia cestovať tam rýchlo a pohodlne.

Alice Town sa nachádza na severnom ostrove Bimini Islands a je hlavným mestom tejto oblasti. Toto mesto je známe svojou príjemnou atmosférou, útulnými apartmánmi a jedinečným karibským charmom. Je tiež domovom niekoľkých historických a kultúrnych pamiatok, ktoré vám umožnia spoznať bohatú históriu ostrova.

Ak chcete navštíviť Alice Town, mali by ste si zabezpečiť letenky do najbližšieho letiska na Bimini - Bimini International Airport (BIM). Dostať sa sem môžete z veľkých medzinárodných letísk, ako sú letiská v Miami, Fort Lauderdale alebo Nassau. Cesta trvá v priemere len približne 30 minút a ponúka vám krásne výhľady na oblasť.

Existuje niekoľko leteckých spoločností, ktoré ponúkajú letenky na Bimini Islands. Medzi najpopulárnejšie patria komerčné letecké spoločnosti ako American Airlines, Silver Airways či Bahamasair. Tieto spoločnosti zabezpečujú pravidelné lety a ponúkajú služby, ako sú check-in, strava na palube či pohodlné sedadlá.

Hoci Bimini Islands nie sú možno najobľúbenejšou turistickou destináciou v Bahamách, Alice Town ponúka niekoľko aktivít a atrakcií. Môžete si užívať krásne pláže, kde sa môžete opaľovať a relaxovať, alebo vyskúšať rôzne vodné športy ako potápanie, rýchla plavba na lodiach či rybolov. Okrem toho, ostrov Bimini je tiež známy svojimi úchvatnými korálovými útesmi, ktoré sú ideálne pre potápanie a snorklovanie.

Po celodennom pobyte v Alice Town si môžete vychutnať miestnu kuchyňu v jednom z miestnych reštaurácií, kde môžete ochutnať čerstvé morské plody a typické bahamské jedlá.

Ak túžite po dovolenke plnej pokojného odpočinku a prírodného krásy, neváhajte si zabezpečiť letenky do Alice Town na Bimini Islands. Tento ostrov vám ponúkne úplný oddych od každodenného zhonu a umožní vám zažiť karibskú atmosféru ako nikdy predtým.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najväčší online sortiment leteniek

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Akciové lety za priaznivé ceny

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Preskúmať letenky