Nájdite letenky s najlepšou cenou

Bahrajn Awali Golf Club

Ubytovanie Bahrajn Awali Golf Club


Pokud hledáte luxusní ubytování v Bahrajnu, Awali Golf Club je pro vás tou správnou volbou. Tento elegantní resort se nachází mezi zelenými plochami a nabízí hostům nejen pohodlné ubytování, ale také výborné golfové zážitky.

Awali Golf Club se nachází přímo na slavném golfovém hřišti, které je jedním z nejlepších v celém Bahrajnu. Hřiště je známé svými nádhernými panoramatickými výhledy a nabízí golfistům všech úrovní nezapomenutelné zážitky.

Ubytování v tomto resortu zajišťuje všem hostům klid a pohodu. Můžete si vybrat z různých pokojových typů, které jsou prostorné, moderně zařízené a nabízejí veškeré pohodlí, které si můžete přát. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, klimatizací, minibarem, bezplatným Wi-Fi připojením a televizí s plochou obrazovkou.

Oblast okolo ubytování je tichá a klidná, což poskytuje hostům příležitost k odpočinku a relaxaci. Kromě golfového hřiště mohou hosté využít také další vybavení, jako je venkovní bazén, fitness centrum a wellness centrum, kde si mohou dopřát masáže a další relaxační procedury.

V resortu Awali Golf Club také naleznete několik restaurací a barů, kde si můžete vychutnat širokou škálu mezinárodních i místních jídel a nápojů. Pro ty, kteří upřednostňují jiný druh zábavy, je k dispozici také kasino, kde můžete strávit příjemný večer.

Okolí resortu nabízí také mnoho zajímavostí a atrakcí. V blízkosti se nachází Bahrajnské muzeum, velké nákupní centrum a také několik historických památek. Vydat se na prohlídku města nebo výlet do pouště je nezapomenutelný zážitek.

Pokud tedy hledáte luxusní a pohodlné ubytování v Bahrajnu, Awali Golf Club je pro vás ideální volbou. S vynikajícím golfovým hřištěm, širokou škálou zařízení a atraktivním okolím si zde jistě užijete nezapomenutelnou dovolenou.


Počasie Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn Awali Golf Club je jedným z najkrajších golfových ihrísk v regióne Blízkeho východu. Nachádza sa na juhu Bahrajnu a ponúka návštevníkom nezabudnuteľný zážitok z hry golfu. Okrem toho má toto miesto jedinečnú krajinu a klimatické podmienky, ktoré robia z hry na ihrisku skutočné dobrodružstvo.

Keďže Bahrajn leží v púšťových oblastiach, toto miesto zažíva horúce letné dni a miestami extrémne vysoké teploty. Letné obdobie trvá od mája do októbra a teplota sa tu môže pohybovať v rozmedzí 40 až 50 stupňov Celzia. Preto sa hra na golfovom ihrisku môže stať náročnou úlohou pre hráčov, ktorí si musia venovať viac pozornosti hydratácii.

Zima v Bahrajne má miernu teplotu a trvá od novembra do apríla. Môžete sa tešiť na príjemné a chladné dni s teplotami od 15 do 25 stupňov Celzia. Toto obdobie je ideálne na hranie golfovej hry, a preto je miesto obľúbené medzi golfistami po celom svete.

Hoci Bahrajn Awali Golf Club leží v púšti, golfoví hráči sa tu môžu tešiť na zelene a pestré a kvitnúce rastliny, ktoré ozvláštnia celkovú atmosféru. Súčasťou ihriska tu je aj štýlový 18-jamkový golfový kozub so zaujímavými vodnými prvky. Samotný kozub pozostáva z rôznych segmentov, ktoré poskytujú vynikajúce výhľady po celom ihrisku.

Okrem golfovej hry môžu návštevníci využiť aj iné služby, ktoré Bahrajn Awali Golf Club ponúka. Medzi najpopulárnejšie patrí bazén, sauna a reštaurácia, ktorá ponúka skvelé jedlá a nápoje.

Vzhľadom na to, že Bahrajn Awali Golf Club je po celý rok otvorený, návštevníci si môžu užiť golfovú hru a výlety po celý rok. Každé ročné obdobie tu prináša svoje nezabudnuteľné zážitky, ale najlepší čas na návštevu je počas zimného obdobia, kedy sú teploty najpríjemnejšie a hra na ihrisku je najlepšia.


Letenka Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je malá krajina v Perzskom zálive, ktorá ponúka množstvo atrakcií pre turistov. Jednou z najpopulárnejších atrakcií je Awali Golf Club, ktorý ponúka nádherné ihriská a pôsobivé výhľady na okolitú krajinu.

Letenky do Bahrajnu sú dostupné z mnohých medzinárodných miest. Väčšina letov do Bahrajnu pristáva na medzinárodnom letisku v hlavnom meste Manáme, ktoré sa nachádza zhruba 30-minútovú jazdu autom od Awali Golf Club. Letenky sa väčšinou dajú zohnať za veľmi dobré ceny a nízke sezóny sú výnimočne lacné.

Awali Golf Club je jednou z najstarších golfových ihrísk v Bahrajne. Prvýkrát bol otvorený v roku 1935 a odvtedy sa stal tým správnym miestom pre golfistov z celého sveta. Toto ihrisko má 18 jamiek, ktoré sa vynikajúco hodia pre hráčov každého levelu. Pri návšteve klubu si okrem iného môžete užiť aj fantastický výhľad na hory a údolia.

Awali Golf Club ponúka mnohé pohodlné zariadenia pre svojich návštevníkov. Okrem golfového ihriska má klub aj iné zariadenia pre športové aktivity, ako napríklad tenisové kurty, squashové kurty a fitnescentrum. Okrem toho má aj prvotriedne reštaurácie a bary, v ktorých si môžete vychutnať množstvo chutných jedál a nápojov, ktoré sú charakteristické pre miestnu kuchyňu.

Pri hľadaní leteniek do Bahrajnu si treba byť vedomý toho, že krajina má subtropické klima, ktoré je v niektorých mesiacoch roka veľmi horúce a vlhké. Najlepšie obdobie na návštevu klubu a Bahrajnu je od októbra do apríla, keď je teplota mierna a vlhkost vzduchu je nízka. To však neznamená, že by ste nemohli navštíviť Awali Golf Club aj v iné obdobia, treba však byť opatrný a postarať sa o primerané oblečenie a hydratáciu.

Výlet do Bahrajnu a návšteva Awali Golf Clubu je pre milovníkov golfu a športových aktivít vynikajúcou príležitosťou. Letenky sú dostupné z mnohých destinácií a ceny sú často veľmi prijateľné. Ak sa rozhodnete pre túto destináciu, určite nebudete ľutovať!


Dovolenka Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je exotický ostrovný štát ležiaci v Perskom zálive. Svojou bohatou históriou, moderným mestským životom a luxusnými reštauráciami a obchodmi, Bahrajn je populárnou dovolenkovou destináciou. Pre milovníkov golfových zápasov je Bahrajn výnimočným miestom, pretože ponúka niekoľko svetoznámych golfových ihrísk. Jedným z nich je aj slávny Awali Golf Club.

Awali Golf Club je prestížne golfové ihrisko nachádzajúce sa v Bahrajne, v obci Awali. Club ponúka luxusné vybavenie pre golfistov všetkých úrovní. Golfisti majú možnosť vychutnať si 18-jamkové ihrisko so spoľahlivým kvalitným trávnatým povrchom a očarujúcim okolím, ktoré sa rozkladá na ploche viac ako 70 hektárov.

Jednou z príťažlivostí Awali Golf Clubu je jeho nádherná lokalita v kombinácii s pokojnou atmosférou a imponujúcou architektúrou klubových zariadení. Okrem toho, že poskytuje perfektné podmienky pre hranie golfu, klub tiež hostí rôzne turnaje a podujatia pre profesionálnych aj amatérskych golfových nadšencov.

Okrem atraktívneho ihriska ponúka klub aj širokú škálu ďalších zariadení, ako sú golfové obchody, tréningový areál, kde si môžu golfisti vylepšovať svoje schopnosti s využitím najnovších technológií a tréningových programov. Club má tiež relaxačné zariadenia vrátane reštaurácie, kaviarne a wellness centra, kde si golfisti môžu oddýchnuť a zregenerovať po náročnom dni na ihrisku.

V neposlednom rade, Awali Golf Club zamestnáva kvalifikovaný personál, ktorý je pripravený pomôcť golfistom s akýmkoľvek dotazom alebo doteraz. Tí, ktorí nemajú dostatok skúseností s golfom, majú možnosť sa zúčastniť lekcií a tréningových programov, ktoré im ponúkajú odborníci.

Ak plánujete dovolenku na Bahrajne a máte radi golf, Awali Golf Club je miestom, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť. Na tomto kúzelnom golfovom ihrisku si môžete užívať krásne prostredie, luxusné zariadenia a relaxačnú atmosféru. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený golfový hráč, Awali Golf Club vám ponúka všetko, čo potrebujete pre nezabudnuteľný golfový zážitok na Bahrajne.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Awali Golf Club


1. Aké sú otváracie hodiny Awali Golf Clubu v Bahrajne?
- Awali Golf Club je otvorený denne od 6:00 hod. do 22:00 hod.

2. Aké je telefónne číslo pre rezervácie v Awali Golf Clubu?
- Telefónne číslo pre rezervácie v Awali Golf Clubu je +973 1729 2350.

3. Aké sú poplatky za hranie golfu v Awali Golf Clubu?
- Poplatok za 18-jamkové ihrisko je 28 bd pre nečlenov a 16 bd pre členov klubu. Poplatok za 9-jamkové ihrisko je 14 bd pre nečlenov a 8 bd pre členov klubu.

4. Môže sa v Awali Golf Clubu hrať aj po zotmení?
- Áno, Awali Golf Club má osvetlené ihriská, takže hrať sa dá aj po zotmení.

5. Má Awali Golf Club aj golfovú akadémiu?
- Áno, Awali Golf Club má golfovú akadémiu s profesionálnymi trénermi a výukovými programami pre začiatočníkov aj skúsených hráčov.

6. Je v Awali Golf Clubu k dispozícii požičovňa golfových vozíkov?
- Áno, v Awali Golf Clubu je k dispozícii požičovňa golfových vozíkov za poplatok.

7. Aké sú zvyčajné klimatické podmienky pre hranie golfov v Bahrajne?
- Bahrajn má teplé a suché podnebie s vysokou vlhkosťou. Najlepšie obdobie na hranie golfov je v zimných mesiacoch, keď teploty klesajú na príjemnejšie a znesiteľnejšie úrovne.

8. Má Awali Golf Club aj reštauráciu v areáli?
- Áno, Awali Golf Club má reštauráciu, ktorá ponúka širokú ponuku miestnych aj medzinárodných jedál a nápojov.

9. Je v Awali Golf Clubu povolené fajčenie?
- Fajčenie je povolené len na vyhradených miestach a nie je povolené na golfových ihriskách.

10. Ako sa môžem stať členom Awali Golf Clubu?
- Členstvo v Awali Golf Clubu je otvorené pre jednotlivcov a firmy. Viac informácií o členstve nájdete na oficiálnej webovej stránke klubu alebo telefonicky na čísle + 973 1729 2350.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najväčší online sortiment leteniek

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Akciové lety za priaznivé ceny

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Preskúmať letenky