Nájdite letenky s najlepšou cenou

Barbados Hunte's Gardens

Dovolenka Barbados Hunte's Gardens


Hunte's Gardens - unikátny zážitok na Barbados

Barbados je ostrov s krásnymi plážami, jasnou tyrkysovou vodou a exotickou flórou a faunou. Pre tých, ktorí hľadajú viac ako len klasickú dovolenku na pláži, je Hunte's Gardens jednou z najkrajších záhrad na ostrove, ktorá je určite stojí za návštevu.

Hunte's Gardens sa nachádza v juhozápadnej časti ostrova a zaberajú plochu asi 6,5 hektára. Sú plné neuveriteľných trópicky zelených farieb a tvoria ideálny únik pre tých, ktorí sa chcú vzdialiť od rušného života.

Záhrady boli založené v roku 1950 záhradníkom a skladateľom Anthonom Hunteom. Jeho víťazstvo nad prírodou je evidované v tom, že súčasné záhrady začali ako bývalá kameňolomová strata.

Táto úchvatná záhrada je teraz známa po celom svete pre svoju exotickú krásu a harmóniu s prírodou. Je to niekoľko zdrojov hypnotických zvukov, z ktorých niektoré sú neočakávané a zvyčajne neznáme pre návštevníka. Záhrady boli vytvorené tak, aby umelo poukázali na prirodzenú krásu tropických roklin a záhradných patí.

Návštevníci si môžu prechádzať cez exotické plodiny, kvety, zaujímavé druhy rastlín a vzácnych vtákov. Vstupné na návštevu záhrad je príjemne cenovo dostupné, čo znamená, že návštevník môže stráviť celý deň v pokoji a kľude.

Hunte's Gardens predstavujú jedinečný zážitok, ktorý pumpuje niečo iné do klasických dovoleniek na pláži. Od prvých krokov sa návštevníci dostanú do sveta zelenej harmonie a jedinečného akustického zážitku. Záhrada tiež ponúka vynikajúcu miestnu kuchyňu, ako aj tie najlepšie koktaily v karibskom štýle.

Pre tých, ktorí majú záujem o viac, návšteva Barbadosu, ktorá kombinuje Hunte's Gardens s úžasnou tradičnou plážovo-karibskou dovolenkou, bude určite nezabudnuteľným zážitkom.

Ak plánujete návštevu tejto krajiny, určite nevynechajte túto návštevu v Hunte's Gardens, ktorá je zaujímavým a ľahko prístupným turistickým miestom na Barbados. Záhrady sú otvorené každý deň, okrem niektorých sviatkov. Zažite túto exotickú krásu v sprievode zvukov, ktoré Vám pomôžu relaxovať a rozmazať v príjemnej atmosfére.


Najčastejšie otázky a odpovede Barbados Hunte's Gardens


Q: Kde sa nachádza Hunte's Gardens?
A: Hunte's Gardens sa nachádza na ostrove Barbados v paríši Saint Joseph.

Q: Aké sú otváracie hodiny Hunte's Gardens?
A: Hunte's Gardens sú otvorené každý deň (s výnimkou Vianoc a Veľkej noci) od 9:00 do 17:00.

Q: Aké je vstupné do Hunte's Gardens?
A: Vstupné stojí 40 USD pre dospelých, 20 USD pre deti vo veku od 5 do 12 rokov a deti do 5 rokov majú vstup zdarma.

Q: Aké aktivity sú k dispozícii v Hunte's Gardens?
A: Hunte's Gardens ponúkajú prehliadky záhrady s možnosťou spoznať množstvo druhov rastlín, umenie, hudbu a kaviareň.

Q: Môže sa v záhrade zotrvať dlhšie ako 1-2 hodiny?
A: Áno, záhrada je otvorená od rána až do západu slnka, takže návštevníci môžu zostať dlhšie ako 1-2 hodiny.

Q: Je v záhrade možné nakupovať suveníry?
A: Áno, v areáli sa nachádza aj suvenírový obchod.

Q: Je potrebné rezervovať si vstupenku vopred?
A: Nie, vstupenky sa nakupujú priamo na mieste a nemusia sa vopred rezervovať.

Q: Je možné záhradu navštíviť s deťmi?
A: Áno, záhrada je vhodná aj pre rodiny s deťmi a ponúka príležitosti na zábavu a relaxáciu.

Q: Je fotografovanie v záhrade povolené?
A: Áno, fotenie je povolené, vrátane selfie fotiek, avšak komerčné fotenie je potrebné dohodnúť s vedením záhrady.

Q: Aký je najlepší čas na návštevu Hunte's Gardens?
A: Najlepší čas na návštevu Hunte's Gardens je skoro ráno alebo neskôr poobede, keď je horúce slnko už na ústupe.


Ubytovanie Barbados Hunte's Gardens


Barbados Hunte's Gardens je jedným z najkrajších a najznámejších miest na západnej pologuli. Tento úchvatný záhradný raj sa nachádza v parížskej dedinke Bible a je domovom stredomorských rastlín a kvetov z celého sveta. S svojou okúzlujúcou atmosférou je Hunte's Gardens populárnou turistickou atrakciou aj ubytovacím zariadením, kde si návštevníci môžu užiť jedinečnú skúsenosť.

Hunte's Gardens ponúka širokú škálu ubytovacích možností pre turistov, ktorí hľadajú miesto na oddych a relaxáciu. Na výber je niekoľko luxusných hotelov, ktoré sa nachádzajú priamo vo vnútri záhrad, čo umožňuje hostom preskúmať tú najkrajšiu časť tohto miesta hneď po prebudení. Tieto hotely sú navrhnuté s dôrazom na luxus a pohodlie a ponúkajú moderné a elegantné izby so všetkými potrebnými vybaveniami, ako je klimatizácia, televízor a kúpeľňa.

Pre tých, ktorí preferujú viac súkromia a nezávislosti, sú k dispozícii aj apartmány a chalupy na prenájom. Tieto ubytovacie možnosti sú ideálne pre rodiny alebo skupiny priateľov a poskytujú priestor a pohodlie, ktoré potrebujú počas svojho pobytu. Apartmány a chalupy sú dobre vybavené a majú vlastné kuchyne, čo umožňuje hostom variť si vlastné jedlá a tým ušetriť peniaze na stravovaní.

Okrem toho, Hunte's Gardens ponúka aj možnosť stanovania v prírode. Stanovanie je ideálne pre dobrodruhov a milovníkov prírody, ktorí si chcú vychutnať pohľad na hviezdy a zároveň si užívať krásy záhrad. Tieto stanoviská sú dobre vybavené a poskytujú pohodlie ako podpálené umývacie miesto a toalety. Hostia, ktorí sa rozhodnú stanovať, majú tiež prístup k všetkým zariadeniam Hunte's Gardens, ako je reštaurácia a kaviareň.

Navyše, v Hunte's Gardens majú hostia možnosť stretnúť sa so samotným majiteľom záhrad, pánom Anthony Hunteom. Jeho bohaté odborné znalosti o rastlinách a záhradníctve umožňujú hostom objaviť skryté tajomstvá zelene a zároveň sa dozvedieť o histórii záhrad. Pán Hunte je tiež známy svojím príťažlivým hudobným štýlom, ktorý hostom ponúka jedinečný zážitok.

V rámci ubytovania v Hunte's Gardens majú hostia tiež prístup ku krásnemu bazénu, kde si môžu oddýchnuť a osviežiť sa po dni strávenom objavovaním záhrad. Okrem toho, celý priestor je obklopený širokou škálou reštaurácií a obchodov, kde si hostia môžu vychutnať tradičné miestne jedlá a nakupovať unikátne suveníry.

Ak hľadáte jedinečné a nezabudnuteľné ubytovanie na Barbados, Hunte's Gardens je skvelou voľbou. Jeho nádherné záhrady, luxusné hotely, útulné apartmány alebo príjemné stanovanie poskytujú hostom zážitok, ktorý ich určite očarí. Prebádajte exotické flóru a zároveň si užívajte pohodlie a prvotriedne služby. Hunte's Gardens je určite miesto, kde sa cítite ako doma a zároveň objavujete krásu prírody.


Letenka Barbados Hunte's Gardens


Letenka do destinácie Barbados v Atlantickom oceáne je snom mnohých cestovateľov. Na tomto karibskom ostrove nájdete krásne pláže, teplé podnebie a jedinečnú kultúru. Jedným z najpopulárnejších miest na Barbadosi je Hunte's Gardens, ktorý ponúka návštevníkom okúzľujúce zážitky v podstate celý rok.

Hunte's Gardens je rozsiahly záhradný komplex s rozlohou 2,5 hektára, ktorý je situovaný vo vnútrozemí ostrova. Jeho vznik sa datuje do roku 1954, kedy ho zakladateľ, Anthony Hunte, kúpil ako pustnúcu nehnuteľnosť. Pôvodne to bola len obyčajná jamka, no Hunte sa rozhodol premeniť ju na krásnu a exotickú záhradu plnú rastlín a kvetov.

Dnes je Hunte's Gardens známy svojou jedinečnou atmosférou, ktorú tvorí kombinácia krásnych rastlín, hudby a umenia. Záhrada je plná stromov, druhových rastlín a okrasných kvetov z celého sveta. Anthony Hunte sám starostlivo pestuje rastliny a vytvára skvelé kompozície, ktoré pôsobia veľmi harmonickým dojmom.

Pri prechádzke záhradou môžete objavovať množstvo atraktívnych miest. Bude vás pútať romantický mostík, tiché terasy a skryté chodníčky. Nezvyčajne, v Záhrade Huntea množstvo rastlín rastie nielen na vrchu pôdy, ale aj v medzerách chodníkov a dokonca i na zábradliach. Takýto netradičný prístup k záhrade dáva jej atmosfére zvláštnu jedinečnosť.

Okrem zelených klenotov záhrady si môžete vychutnať aj hudobné predstavenie. Anthony Hunte je zanietený hudobník a na túto túto vášeň nezabúda. V záhrade nájdete niekoľko klavírov, na ktorých môžete hrať, či sa len potešiť z príjemných tónov, ktoré do atmosféry záhrady prispievajú.

V ponuke sú aj občerstvenia, kde si môžete oddýchnuť a ochutnať miestne jedlá a nápoje. Môžete sa posilniť predtým, ako sa pustíte na objavovanie ďalších úkrytov a fantastických kolónií rastlín.

Celkovo je Hunte's Gardens nádhernou oázou priemeru v tropickom prostredí, ktorá ponúka jedinečný únik od každodenných starostí. Tento záhradný raj vytvoril Anthony Hunte so srdcom a takto si ho môžete vychutnať aj vo vašej vlastnej duši.

Letenka do Barbadosu je ako lístok do ríše snov, ktorá zahrňuje Hunte's Gardens. Táto úžasná záhrada ponúka pôsobivú kombináciu krásnych rastlín, hudby a umenia. Ak si zarezervujete svoju letenku, určite si nezabudnite premiestniť do tohto úžasného miesta, kde vaše zmysly budú prebudené a vaše duša bude posilnená.


Počasie Barbados Hunte's Gardens


Počasie na Barbados v Hunte's Gardens

Barbados je krásnou karibskou destináciou, známou svojimi hviezdnicami, bledomodrými plážami a teplým počasím počas celej dovolenky. Hunteho záhrady, nachádzajúce sa na jeho východnom pobreží, neponúkajú iba úchvatné scenérie, ale aj jedinečnú mikroklímu, ktorá je o niečo chladnejšia a vlhkejšia ako inde na ostrove.

Barbados sa nachádza v Karibskej oblasti, v tropickom pásme, a preto je známy svojimi priemernými teplotami medzi 25 až 30 stupňov Celzia počas celejho roku. Tieto teploty sú ideálne na relaxáciu na pláži a vychutnávanie miestnych atrakcií. Avšak, Hunteho záhrady sú príjemným útočiskom od občasného tepla a vlhka, ktoré môže prevládať v iných častiach ostrova.

Hunteho záhrada je známa svojimi tropickými rastlinami, dopestovanými v prekrásnom a rozsiahlom prostredí. Kvety, palmové stromy a exotické rastliny tvoria jedinečnú atmosféru, ktorá je relatívne chladnejšia a vlhkejšia ako v iných častiach ostrova. To sa čiastočne datuje aj k jej rozloženiu v údolí, ktoré poskytuje príjemný tieň a znižuje teplotu.

Vďaka zemepisnému umiestneniu a obklopeniu morom, Barbados nie je výrazne ovplyvnený sezónnymi zmenami počasia. Avšak, počas plytkej zimy na severnej pologuli (júl a august) môže byť na ostrove mierny nárast zrážok. Napriek tomuto faktoru je Hunteho záhrada stále živá a úžasná na návštevu.

Ak sa rozhodnete navštíviť Hunteho záhradu, odporúča sa obliecť si ľahké a pohodlné oblečenie, ktoré vám umožní pohodlné prechádzky v teplote okolo 25 stupňov Celzia. Prípadne si nezabudnite vziať dáždnik, pretože kvôli miernym zrážkam by mohlo občas sprchať.

V každom prípade, Hunteho záhrady ponúkajú zážitok, ktorý sa oplatí prežiť. Okrem samotných záhrad môžete tiež navštíviť historickú budovu vo vnútri, kde je k dispozícii občerstvenie a môžete si oddýchnuť vo vnútri, keď si trochu oddychnete od prechádzky.

Po návšteve tejto nádhernej záhrady sa môžete vrátiť na svoje ubytovanie na pláži a ďalej si užívať príjemné a slnečné počasie, ktoré je typické pre Barbados. Pre tých, ktorí majú radi exotický rastlinný život a lásku k prírode, Hunteho záhrady sú nevyhnutným bodom na itinerári návštevy tohto prekrásneho karibského ostrova.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najväčší online sortiment leteniek

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Akciové lety za priaznivé ceny

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Preskúmať letenky