Nájdite letenky s najlepšou cenou

Gabon N'Gomo Safari Park

Ubytovanie Gabon N'Gomo Safari Park


Ak plánujete cestu do Gabonu a hľadáte perfektné miesto na ubytovanie, potom by ste mali zvážiť návštevu Gabon N'Gomo Safari Parku. Tento safari park ponúka jedinečný zážitok a umožňuje vám vypočuť si prírodu a divoké zvieratá v ich prirodzenom prostredí.

Gabon N'Gomo Safari Park sa nachádza v blízkosti hlavného mesta Gabonu, Libreville. Nachádza sa na rozsiahlych pozemkoch a ponúka rôzne druhy ubytovania pre svojich návštevníkov. Môžete si vybrať medzi kempami v stane, chatkami alebo luxusnými vilami, v závislosti od vašich preferencií.

Ak preferujete autentický zážitok, môžete si zvoliť ubytovanie v kempe v stane. Tieto stany sú vybavené všetkými potrebnými prvky, ktoré vám poskytnú pohodlie počas vášho pobytu. Ts Fani Naye Kemp je jeden z najpopulárnejších kempov v safari parku. Nachádza sa priamo na brehu rieky a ponúka nádherný výhľad na okolitú prírodu. Budete mať možnosť sledovať žirafy, slony a iné divoké zvieratá, ktoré sa pohybujú v blízkosti kempu.

Pre tých, ktorí preferujú väčší komfort, Gabon N'Gomo Safari Park ponúka aj chatky. Tieto chatky sú postavené s ohľadom na prírodné prostredie a ponúkajú súkromie a pohodlie počas vášho pobytu. Mnohé z nich majú vlastnú terasu, kde si môžete vychutnať raňajky s výhľadom na zvieratá, ktoré blúdia po parku.

Pre tých, ktorí hľadajú luxusné ubytovanie, Gabon N'Gomo Safari Park disponuje aj elegantnými vilami. Tieto vily sú vybavené súkromným bazénom, moderným nábytkom a poskytujú maximálne pohodlie. Ponúkajú krásny výhľad na okolitú prírodu a sú ideálne pre tých, ktorí očakávajú prvotriedne zázemie súčasne s prirodzeným prostredím.

Okrem skvelej ponuky ubytovania, Gabon N'Gomo Safari Park ponúka aj rôzne aktivity a zážitky pre svojich návštevníkov. Môžete si zájsť na prehliadku parku so skúseným sprievodcom a mať tak možnosť pozorovať zvieratá zblízka. Okrem toho môžete ísť na safari, kde budete mať príležitosť vidieť rôzne druhy zvierat, vrátane goríl, levov, leopardov a mnohých ďalších.

Ak teda hľadáte nezabudnuteľné miesto na ubytovanie v Gabone, neváhajte kontaktovať Gabon N'Gomo Safari Park. Tento safari park vám ponúka pôsobivé zážitky, luxusné ubytovanie a možnosť byť súčasťou prírody a divokých zvierat. Nech už si vyberiete kemp, chatku alebo vilu, určite budete mať úžasný čas a dožijete sa nezabudnuteľných zážitkov na život a na pamiatku.


Dovolenka Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon je africká krajina bohatá na prírodné krásy a diverzitu živočícha. Ak hľadáte dovolenku, ktorá vám ponúka jedinečnú príležitosť objaviť časti nezakresleného a nedotknutého sveta, N'Gomo Safari Park v Gabone by mohol byť vašou ideálnou voľbou.

N'Gomo Safari Park sa nachádza v srdci Gabonu, obklopený tropickými dažďovými lesmi a úchvatnou prírodou. Tento safari park je známy svojou biodiverzitou a ponúka návštevníkom neuveriteľnú príležitosť pozorovať vzácne a ohrozené druhy zvierat v ich prirodzenom prostredí.

Pri príchode do parku vás uvíta jedinečne krásna scenéria, zeleň a zvuky pralesa. Množstvo rôznych druhov vtákov, hmyzu a rastlín vám okamžite umožní zažiť úžasnú diverzitu života v tejto oblasti.

Na safari v N'Gomo Safari Park budete mať možnosť vidieť viac ako 20 druhov cicavcov vrátane goríl, slonov, levov, žiráf, krokodílov a mnoho ďalších. Títo obyvatelia parku ponúkajú fascinujúci pohľad do ich prirodzeného prostredia a poskytujú návštevníkom príležitosť sledovať ich prirodzené správanie.

Zážitky z N'Gomo Safari Parku sú jedinečné a osobitné. Môžete si vziať piknik v pralese, sledovať čajky, ako sa hrnú do vody, alebo si jednoducho vychutnať pokoj a pokojnú atmosféru tohto miesta. Návštevníci majú aj možnosť naučiť sa o jedinečnom ekosystéme parku od kvalifikovaných sprievodcov, ktorí vám priblížia informácie o jednotlivých druhoch a ochrane ich prostredia.

Okrem divokých zvierat ponúka N'Gomo Safari Park aj možnosť preskúmať unikátnu flóru a faunu parku. Tu môžete nájsť vzácne a ohrozené druhy rastlín, ktoré sú prispôsobené životu v dažďových lesoch.

Ak ste dobrodruh a túžite po nevšednej a vzrušujúcej dovolenke, N'Gomo Safari Park je miestom, ktoré by ste nemali vynechať. Táto destinácia ponúka príležitosť dozvedieť sa viac o jedinečnej prírode Gabonu a zároveň zažiť vzácne a nezabudnuteľné zážitky zo stretnutia s divokými zvieratami v ich prirodzenom prostredí.

Dôležité je aj pripomenúť, že pri návšteve N'Gomo Safari Parku je potrebné dbať na ochranu a rešpektovanie prostredia a zvierat. Každý návštevník by mal byť informovaný o pravidlách parku a dodržiavať ich, aby sa minimalizoval negatívny vplyv turizmu na túto oblasť.

N'Gomo Safari Park v Gabone je dovolenkovou destináciou, ktorá vám ponúka zážitok života. Svojou prírodnou krásou, biodiverzitou a jedinečnými zvieratami je tento park obľúbenou voľbou pre ľudí, ktorí túžia po dobrodružstve a objavovaní nových miest. Takže, ak sa rozhodnete navštíviť Gabon, nezabudnite zahrnúť N'Gomo Safari Park do svojho itinerára. Nezabudnuteľné zážitky a vzácne spomienky sú zaručené.


Letenka Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park je jedným z najpopulárnejších turistických cieľov pre milovníkov prírody a divokého sveta. Nachádza sa v srdci Gabonu, krajiny v strednej Afrike s bohatou biodiverzitou a úchvatnou krajinou.

Široká verejnosť môže navštíviť tento park vďaka dostupnosti leteniek, ktoré umožňujú rýchle cestovanie a pohodlný prístup ku krásam tohto územia. Letenky do Gabonu N'Gomo Safari Park sú k dispozícii z rôznych častí sveta a môžu byť získané prostredníctvom rôznych leteckých spoločností.

Cesta začína pristátím na medzinárodnom letisku Léon M'ba v hlavnom meste Libreville. Z letiska môžete ľahko získať transfer do N'Gomo Safari Parku, ktorý je vzdialený len niekoľko hodín jazdy. Po príchode do parku sa môžete tešiť na nezabudnuteľný zážitok v jednom z najlepších safari parkov v celej Afrike.

Gabon N'Gomo Safari Park je domovom mnohých druhov exotických zvierat, vrátane slonov, šimpanzov, goríl, lesových sliepok a mnohých ďalších. Tí, ktorí navštívia tento park, majú možnosť vidieť tieto zvieratá vo svojej prirodzenej divočine a sledovať ich v ich prirodzenom prostredí.

Jeden z najväčších predností tohto parku je jeho starostlivosť o zachovanie prírody. Zamestnanci parku sa zasadzujú o ochranu a udržanie biodiverzity prostredníctvom rôznych programov na ochranu životného prostredia. Títo zamestnanci ponúkajú aj vzdelávacie prehliadky a informačné centrum, kde návštevníci môžu získať vzácne vedomosti o týchto úžasných tvoroch a ich ekosystémoch.

Okrem prehliadok a zamierovania na divoké zvieratá, návštevníci môžu tiež vychutnať rôzne outdoorové aktivity, ako je turistika, rybolov či pozorovanie vtákov. V parku je tiež niekoľko ubytovacích zariadení, kde visitory môžu stráviť noc a skutočne si vychutnať atmosféru a zvuky divočiny.

Návšteva Gabon N'Gomo Safari Park je jednoducho nezabudnuteľným zážitkom, ktorý ponúka nekonečné možnosti poznávania a ochutnávania exotického a divokého prostredia. S pomocou leteniek je prístupný pre každého milovníka prírody, ktorý túži zažiť blízky kontakt s exotickými zvieratami a krásou gabonskej prírody.

Preto si naplánujte svoju návštevu Gabonu N'Gomo Safari Parku a zakúpte si letenky, ktoré vám umožnia preniknúť do tejto úžasnej krajiny. Budete ohromení tým, čo tu nájdete - úchvatnou krajinou, divokými zvieratami a zážitkami, ktoré budete mať iba raz v živote. Nezmeškajte túto príležitosť a zažite safari, o ktorom ste vždy snívali!


Počasie Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park sa nachádza v srdci Gabónu, v strednej Afrike. Je to územie, kde sa môže stretnúť množstvo zvierat, ktoré patria medzi najväčšie a najzaujímavejšie v Afrike. Nachádza sa tu množstvo rôznych biotopov, ktoré podporujú rôznorodosť zvierat.

Počasie v Gabon N'Gomo Safari Park je vlhké a tropické, s vysokými teplotami počas celého roka. Teploty sa pohybujú okolo 25 až 30 stupňov Celzia. Najvyššie teploty sa vyskytujú počas daždivého obdobia, ktoré trvá od septembra do mája. V tomto období môže dôjsť k častým búrkam a príležitostným záplavám.

Suššie obdobie prichádza v júni a júli. Počas tohto obdobia sú teploty miernym, vyskytujú sa menej búrky a počasie je menej vlhké. To znamená, že je lepšia príležitosť pre návštevu parku, pretože vlhkosť spôsobuje, že je to pre niektorých ľudí neznesiteľné.

Safari park ponúka návštevníkom množstvo možností na pozorovanie zvierat. Najlepšie obdobia na safari sú v suchšom období, keď sa zvieratá snažia nájsť vodu a potravu. Medzi tieto zvieratá patrí gorily, sýkorky, slony, krokodíly, žirafy, pštrosy a množstvo druhov vtákov.

Celkovo platí, že počasie v Gabon N'Gomo Safari Park je teplé a vlhké počas celého roka. Ak sa chystáte na návštevu parku, odporúča sa, aby ste sa pripravili na daždivé obdobia a na vysokú vlhkosť. Okrem toho je dôležité používať príslušnú ochranu proti slnku a horúčave. Ak však vám to nevadí a ste pripravený pozorovať zvieratá v divočine, Gabon N'Gomo Safari Park je ideálnym miestom pre vás.


Najčastejšie otázky a odpovede Gabon N'Gomo Safari Park


Najčastejšie otázky a odpovede o Gabon N'Gomo Safari Park:

1. Aká je adresa a umiestnenie parku?

Gabon N'Gomo Safari Park sa nachádza v Gabone, v oblasti N'Gomo. Adresa parku je: N'Gomo Safari Park, Gabon.

2. Koľko stojí vstup do parku?

Ceny vstupeniek sa líšia v závislosti od veku a typu návštevníka. Vstupné pre dospelých zvyčajne stojí XY eur, deti majú zľavnené vstupné XY eur.

3. Aké druhy zvierat môžem v parku vidieť?

Park je domovom mnohých druhov exotických zvierat vrátane lesových slonov, goril, leopardov, opíc a rôznych druhov vtákov a plazov.

4. Môžem sa voziť po parku?

Áno, v parku je možné sa prepravovať po vyhradených cestách na safari vozidlách s odborným sprievodcom.

5. Môžem si doniesť jedlo a nápoje do parku?

Áno, návštevníci majú možnosť priniesť si vlastné jedlo a nápoje do parku. Okrem toho sú v parku k dispozícii aj reštaurácie a bufety, kde je možné si kúpiť jedlo a pitie.

6. Je možné zostúpiť z vozidla a ísť pešo po parku?

Z bezpečnostných dôvodov nie je dovolené zostúpiť z vozidla a ísť pešo po parku. S cieľom ochrániť návštevníkov a zvieratá je dôležité dodržiavať pokyny sprievodcov a zotrvávať vo vozidle počas celej návštevy parku.

7. Môžem si zarezervovať vopred lístky na safari?

Áno, je možné si zarezervovať lístky na safari vopred. To je odporúčané, pretože park môže byť veľmi frekventovaný. Môžete si rezervovať lístky prostredníctvom oficiálnej webovej stránky parku alebo prostredníctvom kontaktnej telefónnej linky.

8. Môžem v parku fotografovať?

Áno, návštevníci majú povolené fotografovať a natáčať vo vnútri parku. Je však dôležité rešpektovať pokyny sprievodcov a zabezpečiť, aby fotografovanie neohrozilo zvieratá ani ostatných návštevníkov.

Poznámka: Tieto otázky a odpovede nemusia byť aktuálne a môžu sa líšiť v závislosti od konkrétneho času a situácie v Gabon N'Gomo Safari Park. Odporúča sa skontrolovať najnovšie informácie priamo na webovej stránke parku alebo kontaktovať park priamo.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najväčší online sortiment leteniek

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Akciové lety za priaznivé ceny

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Preskúmať letenky