Nájdite letenky s najlepšou cenou

Kuba Cayo Saetía

Letenka Kuba Cayo Saetía


Cayo Saetía - Rajský ostrov na Kubě

Kuba je známa svojou bohatou históriou a kultúrou, ale má aj veľa prírodných pokladov. Jedným z týchto skrytých klenotov je ostrov Cayo Saetía. Tento malý ostrov, nachádzajúci sa na severovýchodnom pobreží Kuby, je pravým rajom pre milovníkov prírody a dobrodružstva.

Cayo Saetía má rozlohu len necelých 42 štvorcových kilometrov, ale ponúka nádherné pláže, krištáľovo čistú vodu a prekrásnu divokú prírodu. Jeden z najlepších spôsobov, ako sa dostať na tento ostrov, je cestou letecky. Poľnohospodárske lietadlo je dostupné z hlavného mesta Kuby, Havany. Oblasť okolo ostrova je tiež obľúbeným miestom na rybolov.

Cayo Saetía je domovom bohatej fauny, medzi ktorou nájdeme vzácne a ohrozené druhy. Na ostrove žijú napríklad antilopy, paviány, dikobrazy, slony africké a dokonca aj zebry. Pre obdivovateľov vtákov je tu tiež bohatá populácia vtáctva, vrátane papagájov a kolibríkov. Pre tých, ktorí majú radi adrenalín, je tu ponuka na safari, kde môžu pozorovať zvieratá v ich prirodzenom prostredí.

Okrem toho, ostrov Cayo Saetía ponúka aj nekonečné možnosti na vodné športy. Môžete si vychutnať plávanie, potápanie alebo šnorchlovanie v jasnej a teplej vode Karibského mora. Ak sa rozhodnete vziať si so sebou svoje vlastné vodné športy, sú tu miesta, kde si ich môžete bezpečne prenajať.

Pre tých, ktorí túžia po oddychu a relaxácii, existuje niekoľko luxusných plážových rezortov na ostrove, ktoré poskytujú prvotriedne ubytovanie a všetky pohodlia, ktoré si môžete želať. Môžete si dopriať relaxačné masáže, kúpať sa v bazéne alebo vychutnávať lahodné miestne jedlá v ich reštauráciách.

Napriek tomu, že ostrov Cayo Saetía nie je známy turistami tak veľmi ako iné časti Kuby, ponúka jedinečný a autentický zážitok. Jeho divoká príroda a nádherné pláže sú ideálne miesto pre tých, ktorí chcú uniknúť rušnému mestskému životu a stráviť čas v prírode.

Ak plánujete navštíviť Kubu a hľadáte miesto na oddych a dobrodružstvo, nezabudnite zaradiť Cayo Saetía do svojho itinerára. Letenka na tento ostrov vám poskytne jedinečnú príležitosť objaviť krásu karibskej prírody a užiť si pár dní v tomto malom raji na Zemi.


Najčastejšie otázky a odpovede Kuba Cayo Saetía


1) Ako sa tam dostanem? – Autobusom alebo taxíkom z mesta Holguin.

2) Koľko stojí vstupné do parku? – Cena vstupného sa mení v závislosti od ročného obdobia a počtu dní, kedy chcete park navštíviť. Ceny sa pohybujú okolo 15-25 CUC.

3) Aké aktivity sú k dispozícií na ostrove? – Ponúka sa tu jazda na koni, vodné športy, rybolov a turistika.

4) Môžem si na ostrove zapožičať auto? – Áno, sú k dispozícii aj úžasné autá na zapožičanie.

5) Aká je najlepšia sezóna na návštevu ostrova? – Najlepším obdobím na návštevu ostrova je od decembra do marca, kedy sa počasie ukazuje v plnej kráse.

6) Je možné na ostrove prespať s rodinou? – Áno, na ostrove sa nachádza luxusný hotel, kde si môžete zarezervovať izbu.

7) Aké zvieratá môžeme vidieť na ostrove? – Medzi najčastejšie viditeľné zvieratá patrí divoké prasa, pávi, krokodíle, ale aj ryby a delfíny.

8) Je toto miesto vhodné pre rodiny s deťmi? – Áno, miesto je vhodné aj pre rodiny s deťmi. Deti si tu môžu vychutnať rôzne atrakcie a zábavu.

9) Potrebujem si základnú znalosť španielčiny, aby som sa tu dobre pochopil? – Nie je to nutnosť, v mieste sa zvykne hovoriť aj anglicky a miestna komunita vám veľmi radi s čímkoľvek pomôžu.

10) Aké sú nevyhnutné veci, ktoré by som si mal zobrať na Slovensko-Caye Saetía? – Neskutočne dôležité sú pohodlné topánky a oblečenie na turistiku, klobúk alebo čiapka, plavky a samozrejme opaľovací krém.


Dovolenka Kuba Cayo Saetía


Cayo Saetía - Raj na kubánskom ostrove

Ak hľadáte jedinečné a exotické miesto pre svoju ďalšiu dovolenku, potom by ste mali zvážiť návštevu malebného kubánskeho ostrova Cayo Saetía. Tento ostrov, nachádzajúci sa na severovýchode Kuby, je pravým rajom pre milovníkov prírody a krásnych pláží.

Cayo Saetía je ostrov, ktorý je obklopený tyrkysovou vodou Karibského mora. Pýchou tohto miesta je zachovalá príroda a bohatstvo flóry a fauny. Čo robí tento ostrov tak jedinečným je jeho stavba - je to bývalé predtým drevené poteplenie, ale postupne sa z neho vyvinula turistická destinácia so zariadeniami a reštauráciami, avšak pri zachovaní svojho pôvodného lesku a pôvodných charakteristík.

Cayo Saetía ponúka niekoľko možností ubytovania vrátane hotelu a bungalovov priamo na ostrove. Bungalovy sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú zažiť autentický kubánsky pobyt a priblížiť sa prírode. Nachádzajú sa v blízkosti pláží a ponúkajú úžasný výhľad na okolitú krajinu.

Toto miesto je najmä známe svojimi nádhernými plážami s bielym pieskom a jemnou tyrkysovou vodou. Mnohí turisti sem prichádzajú, aby si vychutnali relaxáciu na slnku a kúpanie v mori. Voda je priezračná a teplota ideálna na plávanie a potápanie. Milovníci šnorchlovania určite ocenia úžasný podmorský svet plný farebných rýb a korálových útesov.

Pre tých, ktorí majú radi dobrodružstvo a túlajú sa prírodou, Cayo Saetía ponúka niekoľko možností na objavovanie. Môžete si požičať bicykel a preskúmať ostrov po vlastnej osi alebo absolvovať prechádzku po turistických chodníkoch. Nezabudnite si so sebou vziať fotoaparát, pretože sa vám naskytne možnosť zachytiť úžasné scenérie a tvory, ktoré stretnete počas svojej prechádzky.

Cayo Saetía je domovom mnohých divých zvierat a vtákov. Môžete si všimnúť diviaky, jelenie, domorodé druhy vtákov a vo večerných hodinách dokonca aj flamingá. Pre tých, ktorí sú nadšení pre fotografovanie zvierat a vtákov, toto miesto je skutočným rajom a ponúkne veľa príležitostí na zachytenie úžasných záberov.

Ak chcete zažiť autentické kubánske jedlá, mali by ste si určite vyskúšať jedlo v jednej z miestnych reštaurácií. Chuťové poháriky sa vám iste rozkošatkujú miestnymi špecialitami, ako sú ryby a plody mora.

Cayo Saetía je miesto, ktoré ponúka relaxáciu, dobrodružstvo a prírodu v jednom balení. Je to skutočný rajský ostrov, kde môžete oddýchnuť od reality a vychutnať si prírodnú krásu. Ak máte v pláne navštíviť Kubu, nezabudnite zaradiť Cayo Saetía do svojho zoznamu destinácií - určite vás nechá bezvetria.


Počasie Kuba Cayo Saetía


Kuba je známa svojou nádhernou prírodou a jedinečnými miestami, ktoré stojí za to navštíviť. Jedným z týchto miest je Cayo Saetía, neobyčajný ostrov nachádzajúci sa na severovýchode Kuby. Toto miesto je rajom pre milovníkov prírody a ponúka úchvatné scenérie, zaujímavú faunu a flóru a samozrejme, nezabudnuteľné počasie.

Cayo Saetía je ostrov, ktorý sa rozprestiera na ploche asi 42 kilometrov štvorcových a je obklopený krištáľovo čistým Karibským morom. Je to izolované miesto, ktoré zaručuje pokojnú a relaxačnú atmosféru pre turistov. Tieto klímy sú priaznivé a prijateľné počas celého roka, čo robí z Cayo Saetía populárne miesto pre dovolenku.

Počasie na Cayo Saetía je typické pre tropické podnebie. Teploty sú vysoké a teplé po celý rok, pričom priemerná teplota sa pohybuje okolo 27 °C. Najteplejšou časťou roka je leto, kedy teplota dosahuje až 35 °C. Aj keď je to veľmi horúce, teplotu môže výrazne znížiť príjemný vietor, ktorý fúka z Karibského mora.

Na Cayo Saetía je tiež typické, že tu panuje veľké množstvo slnečných dní. Sonce svieti väčšinu času a ponúka ideálne podmienky pre opaľovanie a vychutnávanie si pláže. Kúpanie v mori je veľkou atrakciou tohto miesta, pretože teplota vody je približne 25 - 30 °C. Väčšina ľudí sa taktiež vyberá na potápanie, pretože Karibské more je známe svojou jasnou a teplou vodou, ktorá poskytuje úchvatné podvodné scenérie.

Prirodzene, kvôli svojmu tropickému podnebiu bude na Cayo Saetía pravidelne pršíť. Najväčšie množstvo zrážok sa očakáva počas letných mesiacov, od mája do októbra. Toto obdobie je zároveň aj sezónou hurikánov. Aj keď je vysokej pravdepodobnosti, že Cayo Saetía nebude priamo zasiahnuté hurikánom, je dôležité sledovať predpovede počasia a byť pripravený na nečakané zmeny.

Cayo Saetía je miestom, kde môžete vychutnať si všetko, čo príroda môže ponúknuť. Krásne aktivity na slnku, relaxáciu na pláži alebo objavovanie fascinujúcej fauny a flóry tohto ostrova. Nezáleží na tom, či sa vyberiete na dovolenku s rodinou, s partnerom alebo so skupinou priateľov, Cayo Saetía vás určite nadchne svojím exotickým prostredím a nezabudnuteľným počasím.

Nezáleží na tom, či ste milovníkom prírody, dobrodružstva alebo jednoducho hľadáte miesto, kde sa môžete relaxovať a vychutnať si krásy Kuby, Cayo Saetía je miestom, kde sa to všetko dá dosiahnuť. Takže neváhajte a plánujte svoju dovolenku na tomto úžasnom ostrove, kde sa stretnete s nádherným počasím a zážitkami, ktoré si na celý život zapamätáte.


Ubytovanie Kuba Cayo Saetía


Cayo Saetía je malý ostrov nachádzajúci sa na severovýchode Kuby a je známy svojou exotickou krásou a biodiverzitou. Ponúka návštevníkom vzácnu príležitosť vychutnať si tropické prostredie a zároveň si užiť pohodlné ubytovanie.

Na ostrove Cayo Saetía sa nachádza jedno jediné ubytovacie zariadenie - boutique hotel Villa Cayo Saetía. Tento útulný hotel sa nachádza priamo na pláži a ponúka svojim hostom vynikajúce ubytovanie, kde sa môžu cítiť ako doma.

Villa Cayo Saetía disponuje rôznymi druhmi ubytovacích možností, vrátane jednoduchých, ale pohodlných hotelových izieb, priestranných apartmánov a dokonca aj bungalovov súkromnými bazénmi. Každá izba je dobre vybavená moderne zariadenými kúpeľňami, televízorom a minibarom. Okrem toho majú niektoré izby aj výhľad na more, čo je skutočným bonusom.

Villa Cayo Saetía poskytuje svojim hosťom vynikajúcu stravu. V hotelovej reštaurácii môžu návštevníci ochutnať nielen tradičnú kubánsku kuchyňu, ale aj medzinárodné špeciality. K dispozícii sú bohaté bufety s čerstvými miestnymi pochúťkami, ako aj à la carte menu.

Okrem skvelej stravy ponúka hotel aj rôzne aktivity a zábavu pre svojich hostí. Na ostrove Cayo Saetía sa nachádza nádherná príroda a tu majú návštevníci možnosť ochutnať rôzne vodné športy, ako napríklad potápanie, šnorchlovanie alebo rybolov. Pre tých, ktorí preferujú pozemné aktivity, je k dispozícii jazda na koni, prechádzky po prírodných chodníkoch a dokonca aj safari, kde môžete pozorovať divoké zvieratá v ich prirodzenom prostredí.

Cayo Saetía je miesto, kde sa môžete úplne odpojiť od každodenných starostí a vychutnať si pokoj a pokoj prírody. Hotel Villa Cayo Saetía je tu, aby zabezpečil, že si hostia užijú svoj pobyt na maximum a ponúkne im okamihy relaxácie, zábavy a dobrodružstva.

Ubytovanie na ostrove Cayo Saetía je určite neobyčajným zážitkom. Ak hľadáte útočisko v rajskom prostredí, kde si môžete oddýchnuť a načerpať novú energiu, určite by ste si mali rezervovať pobyt v hoteli Villa Cayo Saetía. Tento ostrov bude určite miestom, kde si vytvoríte nezabudnuteľné spomienky a kde sa budete cítiť ako v raji.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najväčší online sortiment leteniek

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Akciové lety za priaznivé ceny

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Preskúmať letenky