Nájdite letenky s najlepšou cenou

Maldivy Reethi Beach Resort

Dovolenka Maldivy Reethi Beach Resort


Výlet na Maldivy je pre mnoho ľudí sen a jájímka zároveň. Zeleno-modré oceány a súostrovie tropických ostrovov sú kráľovstvom pre milovníkov pláží a miest s jemným bielym pieskom. Je však ťažké si vybrať z množstva ponúk pre luxusné letoviská. Jedným z najobľúbenejších z nich je letovisko Reethi Beach Resort.

Reethi Beach Resort ponúka moderné bungalovy postavené na drevených pilotách v krásnom okolí, v ktorých turisti majú prístup k priamemu výhľadu na nádhernú vodu Indického oceánu. V areáli letoviska sú tradičnej malskej architektúry, zelené kokosové palmy a tropická vegetácia. Okrem toho môžete tiež preskúmať zálivy zapadajúceho slnka priamo z pláže, ako aj nekonečné hĺbky oceánu priamo z bungalovu.

Reethi Beach Resort tiež ponúka množstvo služieb pre svojich hostí vrátane bazéna, spa, fitness centra a kaviarne. Zdravé stravovanie zostáva základom pre pohodlie a dobrý pocit. Letovisko ponúka bujety bufetových stolov denne, ako aj zdravé ovocné smoothie a kávu z malých kaviarničiek.

Reethi sa tiež chváli svojou ponukou vodných športov. Hostia môžu tráviť čas okolo Reethi Atoll rôznymi spôsobmi, ako sú surf, šnorchlovanie, potápanie, jachting a rybolov.

Aby ste si mohli užiť maximum z vašej návštevy, odporúčame zvoliť si dovolenku na Maldivy od júna do decembra.

Reethi Beach Resort je ideálnym miestom pre páry, rodiny a rozhodne aj pre každého, kto chce zažiť záujmovú dovolenku, oddych a zážitky z tohto krásneho mesta. Zájdite na toto miesto a užijte si tamojšie pohodlie a priateľskú atmosféru, ktorou sa môže popýšiť.


Ubytovanie Maldivy Reethi Beach Resort


Maldivy sú známe svojimi neporušenými plážami, tyrkysovou vodou a luxusnými rezortami. Jedným z takýchto rezortov je Reethi Beach Resort, ktorý je odrazom rajského ostrova v strednom Indickom oceáne.

Reethi Beach Resort sa nachádza na ostrove Fonimagoodhu, ktorý je jedným z najkrajších ostrovov Malediv. Ostrov je obklopený bielymi piesočnatými plážami a koralovými útesmi, ktoré sa tiahnu pozdĺž pobrežia, čím vytvárajú ideálne podmienky pre potápanie. Reethi Beach Resort ponúka svojim hosťom výnimočné plážové bungalovy, ktoré sa nachádzajú priamo na brehu mora. Je pravdepodobné, že si nebudete musieť dokonca ani obuť topánky, iba vykročíte na piesok, aby ste sa dostali do vody.

Každý z bungalovov je vkusne zariadený a ponúka všetky moderné vymoženosti, ktoré si môžete želať. Sú vybavené veľkými postelemi, klimatizáciou, súkromnými balkónmi a súčasťou je aj súkromná kúpeľňa so všetkým potrebným vybavením. Z bungalovov máte výhľad na more a pláže, čo prispieva k dokonalému oddychu a relaxácii.

Reethi Beach Resort ponúka širokú škálu zábavy a aktivít pre svojich hostí. Môžete si vychutnať potápanie, šnorchlovanie, jazdu na kajaku alebo aj plávanie s delfínmi. Rezort má tiež bazény s nekonečnou krajinou, ktoré vás dostanú do iného sveta. Pre tých, ktorí si prajú oddýchnuť si, je k dispozícii nadštandardné wellness centrum, ktoré ponúka rôzne druhy masáží a liečebných procedúr.

Jedlo je ďalším zážitkom, ktorý si môžete vychutnať v Reethi Beach Resort. Rezort ponúka viacero reštaurácií, kde si môžete vychutnať tradičnú miestnu kuchyňu aj medzinárodné pokrmy. Čerstvé rýbne špeciality sú samozrejmosťou a určite si vychutnáte chutné a pestré jedlá priamo pri mori.

Počas zotavenia v tomto rezorte je tiež možné navštíviť niektoré z okolitých ostrovov Malediv, ktoré ponúkajú očarujúce prírodné divadlá. Môžete sa vydať na loď alebo si vybrať z ponuky výletov, ktoré zodpovedajú vašim záujmom.

Reethi Beach Resort je skutočným zariadením na odpočinok a relaxáciu. Ubytovanie je špičkové, pláže sú nádherné a ponuka aktivít je bohatá. Tento luxusný rezort vám ponúkne všetko, čo potrebujete na dokonalú dovolenku pod slnkom. Nechajte sa unášať jasnými vodami a ponorte sa do pokojnej atmosféry tohto rajského ostrova, kde vám bude poskytnutý luxusný odkaz od reality.


Letenka Maldivy Reethi Beach Resort


Maldivy, tajuplný raj na zemi, ktorý každoročne láka tisíce turistov z celého sveta svojou nádhernou prírodou, bielymi plážami a azúrovým morom. Jedným z najobľúbenejších miest na týchto ostrovoch je Reethi Beach Resort, luxusný hotelový komplex, ktorý ponúka nezabudnuteľný pobyt a dokonalú dovolenku.

Cesta na Maldivy zväčša začína leteckým presunom, ktorý môžeme zabezpečiť zakúpením letenky. Reethi Beach Resort je situovaný na ostrove Baa Atoll, ktorý sa nachádza západne od hlavného mesta Male. Väčšina medzinárodných letov prichádza na Medzinárodné letisko Male, odkiaľ sa môžete ďalej presunúť na ostrov, kde sa nachádza váš cieľový rezort. Existuje niekoľko spoločností, ktoré majú letecké spojenia na Maldivy, vrátane Qatar Airways, Emirates a Etihad Airways.

Po prílete na letisko Male sa môžete dostať na ostrov Reethi Beach Resort rôznymi spôsobmi. Najbežnejším spôsobom je využitie vodného taxíka (známeho ako "dhoni") alebo vnútroostrovného letu. Vodné taxíky sú pohodlnou a rýchlejšou voľbou, ktorá vám umožní vychutnať si krásne výhľady na modré more a korálové útesy. Vnútroostrovné lety sú pre tých, ktorí majú radi vzrušenie z lietania a cestu z istej výšky môžu vidieť nádherné súostrovie Maldivy.

Po príchode na ostrov Reethi Beach Resort budete ohromení krásou tohto miesta. Tento apartmánový komplex ponúka luxusné bungalovy súkromnou terasou a výhľadom na more, ktorí vám umožňujú mať slobodu a relaxovať priamo pri vode. Bungalovy sú elegantne zariadené v miestnom štýle s použitím prírodných materiálov a sú vybavené všetkým potrebným pohodlím.

Reethi Beach Resort tiež disponuje špičkovými reštauráciami, kde sa môžete do sýtosti najesť miestnych špecialít a medzinárodných jedál. Skúsený personál sa postará o všetky vaše potreby a poskytne vám neustálu starostlivosť a servis počas vášho pobytu.

Okrem relaxácie na bielych piesočnatých plážach a oddychu pri azúrovom mori, môžete tiež vyskúšať rôzne aktivity a vodné športy, ktoré vám ponúkajú tento raj na zemi. Snorklovanie a potápanie v krásnych korálových útesoch, rybolov, vodné lyžovanie a surfovanie sú len niektoré z možností, ktoré môžete vyskúšať počas svojho pobytu na Maldivách.

Reethi Beach Resort je skutočným rajom pre všetkých milovníkov prírody a relaxácie. Od chvíle, keď pristanete na tomto exotickom mieste, budete fascinovaní jeho krásou a pohostinnosťou miestnych obyvateľov. Precestovať si celý svet, aby ste sa dostali na tieto nádherné ostrovy, stojí za to každý cent a úsilie.

Ak túžite po dokonalom úniku od každodenného zhonu a chcete zažiť snovú dovolenku, letenka na ostrov Reethi Beach Resort na Maldivách vás zavlečie do jedného z najkrajších miest na svete. Nechajte sa unášať krištáľovočistým morom, bielymi plážami a relaxujte v pohodlí luxusného rezortu. Maldivy nie sú len sľubom na obálke dovolenkového katalógu, sú skutočným ríšom elegance a harmónie, ktorú zažijete iba na vlastné oči.


Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Reethi Beach Resort


1. Kde sa nachádza Maldivy Reethi Beach Resort?
- Resort sa nachádza na ostrove Fonimagoodhoo v severnom Ari Atolu na Maldivách.

2. Koľko trvá transfer z letiska na ostrov Fonimagoodhoo?
- Transfer z letiska Male International trvá približne 35 minút letiskovým letom a ďalších 15 minút speed boatom.

3. Aké typy ubytovania ponúka Reethi Beach Resort?
- Resort ponúka rôzne typy ubytovania ako deluxe villas, beach villas, water villas alebo water bungalovy.

4. Aké sú aktivity a zaujímavosti, ktoré môžeme v Reethi Beach Resort zažiť?
- V rezorte si môžete užiť šnorchlovanie, potápanie, rybolov, plachtenie na katamaráne, kajakovanie, volejbal na pláži, školu potápania a wellness centrum.

5. Má Reethi Beach Resort vlastné reštaurácie a bary?
- Áno, rezort má niekoľko reštaurácií a barov pre svojich hostí vrátane medzinárodných jedál, tradičnej maldivskej kuchyne a rýchleho občerstvenia.

6. Aké sú možnosti stravovania v rezorte?
- Reethi Grill - na steak a morské plody; Saima Garden - tradičná maldivská kuchyňa; Reethi Restaurant - medzinárodná kuchyňa; Sunset Bar - raňajky, obedy a večere pri mori.

7. Poskytuje Reethi Beach Resort aj svadobné balíčky a služby?
- Áno, rezort ponúka svadobné balíčky a služby pre páry, ktoré chcú uzavrieť manželstvo na Maledivách. Sú k dispozícii svadobné ceremónie na pláži alebo vo vodných bungalovoch.

8. Koľko maximálne osôb sa môže ubytovať v jednom dome?
- V jednom dome sa môže ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

9. Aké sú možnosti dopravy do hlavného mesta Male?
- Do hlavného mesta Male je možné sa dostať speed boatom alebo letiskovým transferom.

10. Poskytuje Reethi Beach Resort aj all-inclusive balíčky?
- Áno, rezort ponúka all-inclusive balíčky pre svojich hostí, ktoré zahŕňajú stravovanie, nápoje a rôzne aktivity.


Počasie Maldivy Reethi Beach Resort


Maldivy Reethi Beach Resort: Raj na zemi s dokonalým počasím

Maldivy sú známe svojou smaragdovou vodou, bielymi plážami a bohatým morským životom. A ak hľadáte ideálne miesto na dovolenku so skvelým počasím, Reethi Beach Resort je výber, ktorý si určite nebudete chcieť nechať ujsť.

Reethi Beach Resort je súkromný ostrov situovaný na severnom Atolli Baa, jednom z najznámejších turistických miest na Maldivách. Tento luxusný rezort ponúka hostiteľstvo v jednom z najkrásnejších prostredí tejto skupiny ostrovov.

Jedným z najväčších lákadiel Reethi Beach Resort je jeho nádherné počasie. Milovníci slnka a pláže si prídu na svoje, pretože na Maldivách svieti slnko takmer celý rok. Teplota sa pohybuje medzi 25°C a 30°C, čo umožňuje návštevníkom užívať si vonkajšie aktivity ako potápanie, šnorchlovanie a surfovanie počas celého roka.

Deň na Reethi Beach Resort začína slávnostným východom slnka, kedy hostia majú príležitosť vidieť krásne farby sa týčiť na oblohe. Počasie na Maldivách je takmer vždy ideálne, takže turisti majú mnoho príležitostí na slnenie sa na pláži, kúpanie v mori alebo len relaxáciu pri bazéne.

Pre tých, ktorí sa venujú potápaniu, Reethi Beach Resort ponúka nesmiernu príležitosť objavovať fascinujúci morský svet. Súčasťou rezortu je škola potápania, kde si môžete vybrať z rôznych kurzov a výletov. Príliv a odliv tiež ponúkajú jedinečné zážitky, keď môžete pozorovať morské živočíchy v ich prirodzenom prostredí.

Reethi Beach Resort je tiež známe svojou bohatou florou a faunou. Ak sa radi prechádzate prírodou, môžete objaviť množstvo rôznych druhov rastlín a vtákov. Rezort usiluje o udržateľný prístup k životnému prostrediu a ponúka množstvo ekologických aktivít, ako je napríklad jazda na kajaku v lagúne alebo hľadanie morských želv na pobreží.

Časy večera na Reethi Beach Resort prinášajú ďalšie zážitky. Môžete sa tešiť na romantickú večeru pri sviečkach na pláži alebo navštíviť podnik s panoramatickým výhľadom na oceán. Taktiež je tu možnosť vychutnať si tradičnú maldivskú kuchyňu s čerstvými morskými plodmi.

Návšteva Maldivy Reethi Beach Resort je výsledkom kombinácie nádherného počasia, luxusu a prírodného krásy. Toto miesto, kde sa slnenie na pláži môže stať súčasťou bežného dňa, je skutočným rajom na zemi. Ak túžite po dokonalom mieste na dovolenku, nezabudnite uvažovať o tomto úžasnom rezorte na Maldivách.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najväčší online sortiment leteniek

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Akciové lety za priaznivé ceny

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Preskúmať letenky